2 Eylül 2012 Pazar

STYLE QUEEN: Hot Sox Çoraplarım


Biri şöyle demiş ekşi sözlük'te:

"Çorap denilen şeyin önemi, esas insan kendi kendine yalnız kaldığında ortaya çıkar. Ayaklarınızı karnınıza çektiğiniz vakitlerden birinde, gözleriniz nemlenirse bir an, şöyle bir bakıverin çoraplarınıza. Sevdiğiniz bir çizgifilmin kahramanı sizi anılardan anılara sürükleyip güldürebilir ya da gördüğü renklerde ebemkuşağının peşine düşebilir insan. Yani çıplak ayaklarınızda sadece tırnaklarınıza bakıp daha da kederleneceğiniz yere, sıcacık ayaklarınızdaki çoraplarınıza bakıp neşelenebilirsiniz. Sırf bunun için bile dünya nimetleri listesinde, kafaya oynayabilir."

Bunun üzerine daha ne denebilir, bilmiyorum. Ama beni güldürecek, ebemkuşağının peşine düşürecek, yaz kış demeden hayatıma renk katabilecek çorap markası hangisidir, gayet iyi biliyorum: Hot Sox. Hot Sox bugüne kadar gördüğüm en eğlenceli ve en "ay ben bunların hepsini istiyorum"lu çorap markası. Ayaklarınızdan taşan baykuşlar, cupcake'ler, flamingolar, Noel Baba'lar adeta size bakıp "Bugün güzel bir gün olacak" diyor.


"Ay bu mu, yoksa şu mu, yok yok bu, ama şu da olsun, ama bu da çok güzelmiş"le geçen koca bir günün ardından verdiğim sipariş dün elime ulaştı: Tarihin en güçlü kadınlarından biri olan Frida Kahlo'lu ve her sabah bana "Miyavdın" diyecek kedili çoraplarım. Eğer çorapların da sabah dinlediğimiz müzikler gibi etkisi varsa tüm günümüze, kedi gibi yaramaz ve Frida Kahlo gibi tutkulu günler beni bekliyor.

9 yorum:

Lydia dedi ki...

Harikalar...Hele Frieda'lı olanlar, kelimenin tam anlamıyla, BRILLIANT! :)

mühendiscilik dedi ki...

ben bu çoraplardan istiyorumm! o kedililere bayıldımmm!

CMOS dedi ki...

fridalı olanlara bayıldım şahaneler:)

blackberryfashion dedi ki...

Great inspirations :) I'm following you now :)

http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

Serap Tan dedi ki...

gizemcim bayıldım Fridalara :D

Lomako Fashon dedi ki...

cok tatli !

♕Süslü Püslü ♕ dedi ki...

merhaba bloğunuzu çok sevdim izleyicinizim bende sizi bloğuma beklerim beğenirseniz izleyicim olmanızıda isterim hoşçakalın:)

http://suslupuslublog.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

fridaya bayildimmm cok sevimli olmuslar


http://www.nutswardrobefashion.blogspot.com/
Beklerim

Derya dedi ki...

fridali olandan istiyorum, cok güzelmis...
Sevgiler Derya

MERetROSE.blogspot.de

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...