7 Haziran 2010 Pazartesi

FASHION IN MOTION: Video Manyağı

Sex & City 2'nin vizyona girmesinin şerefine Cafe Etienne Marcel'in 24 Mayıs- 6 Haziran tarihleri arasında Cafe Sex And The City adını aldığını ve bu bağlamda burada bazı etkinlikler gerçekleştiğini burada yazmıştım. Katılımcılardan biri de Ghubar Magazine idi. Bu etkinliği videoya almışlar. Bakalım bakalım orada neler olmuş, az çok haberimiz olsun:


GHUBAR AT THE SEX AND THE CITY CAFE (PARIS) from ghubar magazine on Vimeo.

Bu video çıkalı çok oldu biliyorum. Ama gelsin sırf içinde Topshop fırınından çıkan yeni koleksiyonuyla Kate Moss olduğu için. Kate Moss ne yapsa sevdiğimiz için. Kate Moss için:

Twiggy'nin güzelliğini yeniden hatırlamak için:Bu da She & Him'in In The Sun adlı müzik videosu. Zooey Deschanel ne kadar şirinmiş, tekrar görmek için:She & Him - In The Sun from Merge Records on Vimeo.

Victoria's Secret modelleri iyiler, hoşlar ama hep aynılar. Hep mutlu, hep güler yüzlü, pek bir dertsiz, tasasız, en önemlisi de hep Victoria's Secret ürünleri içindeler. Başka yerlerde çok nadir görüyorsun, gördüklerin de pek ilgini çekmiyor. Ama Miranda Kerr de şeytanın bacağını Adriana Lima gibi kırıyor ve Numéro Dergisi'nin Haziran sayısında yaramaz bir katolik okulu öğrencisi olarak karşımıza çıkıyor. Hem saçları hem de kıyafetleriyle Japon animelerinden fırlamış gibi gözüküyor, ne de güzel oluyor. İşte bu çekimin videosu:Numero #114 Miranda Kerr from Greg Kadel Studios on Vimeo.

Bunlar da çekimin fotoğrafları:
Numéro Magazine Sayı 144 "La Mauvaise Education"
Fotoğrafçı: Greg Kadel, Model: Miranda Kerr, Styling: Patti Wilson


Fotolar: Fashionising

1 yorum:

STİL SAHİBİ BAYANLAR dedi ki...

güzel bir post son zamanlarda noldu yakından takipteyiz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...